seven

Edukacja

Wyposażenie placówek oświatowych w technologię

Z uwagi na przyszłość naszych dzieci, a także specyficzne potrzeby jednostek zajmujących się nauczaniem i kształtowaniem charakterów młodego pokolenia SEVEN stworzyło specjalny dział edukacyjny. Jego celem jest wyposażenie przedszkoli, szkół podstawowych i średnich w najlepsze rozwiązania IT, które mają wspomagać proces nauczania i zapamiętywania.  

 

Oferta edukacyjna została przygotowana tak, by sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających placówek. Stworzyliśmy ją w oparciu o najlepsze produkty i usługi IT dostępne obecnie na rynku. 

 

 

Rozwiązania interaktywne 

  • Tablice interaktywne, tablice mobilne, piórko iNote i wiele innych...

  •  W naszej ofercie znajdują się m.in. piórka iNote przenoszące ręczne notatki na formę elektroniczną, a także tablice mobilne (które zmieszczą się w kieszeni), uwypuklające tekst i pozwalające na jednoczesne pisanie po kilku miejscach, wspomagające prowadzenie zajęć zdalnych, nagrywające, wyświetlające dane z komputera oraz zezwalające na ich modyfikację w czasie rzeczywistym.

Czytaj dalej...

Projektory dla szkół 

 • Epson i NEC

   

 •  Dostępne modele pozwalają na wyświetlanie obrazu na małej przestrzeni, projekcje plenerowe, czy kinowe. W ofercie mamy także całe centra multimedialne (łączące obraz z dźwiękiem w najwyższej jakości).
 •   Dodatkowo na projektory NEC specjalne warunki przedłużonej gwarancji na 3 lata (1000 godzin projekcji). Bezpieczeństwo to nasza specjalność. 

Czytaj dalej...

 

 

 

Wizualizery 

  • Rzuty 3D tekstów, obrazów
   i przedmiotów - iCAM

  •  Prezentuj w trójwymiarze wszystko, co Ci się zamarzy. Nie ma znaczenia,
   co to będzie.
    Wystarczy położyć dowolny przedmiot pod specjalna kamerą na urządzeniu.
  •  Obraz może zostać przekazany m.in. przez wyświetlacz, monitor komputera, telewizor. Możesz go też łączyć z mikroskopem. Zależnie od Twoich potrzeb dostosujemy konkretny model wizualizera.

Czytaj dalej...

Usługi IT dla szkół 

 • Oprogramowanie, komputery i wiele innych...

   

 •  Jeśli dotąd nie zdarzyło Ci się walczyć ze złośliwymi wirusami przeniesionymi z uczniowskich nośników danych na szkolne komputery możesz mówić o dużym szczęściu.
 •  Zabezpieczenie informacji dotyczących uczniów i szkoły jest rzeczą niezwykle istotną - w dzisiejszych czasach wręcz priorytetem. W ofercie mamy coś, co od lat stanowi naszą specjalność- oprogramowanie bezpieczeństwa, prócz tego programy biurowe i systemy operacyjne w korzystnych pakietach. 

 

 

 

Jesteśmy w stanie dostosować ofertę edukacyjną do indywidualnych potrzeb szkoły. Pomożemy Ci dobrać komputery do sali informatycznej, znajdziemy najwydajniejsze drukarki, połączymy wszystkie urządzenia w szkole w jedną, szybką sieć multimedialną.

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres:

edukacja@eseven.pl

TEL./Fax. 68 324 77 07

Dla każdej placówki oświatowej przygotowaliśmy specjalne rabaty!