seven

Veeam

veeam

Ochrona maszyn wirtualnych

 

Nowoczesna ochrona danych w środowisku wirtualnym- oferta firmy Veeam Software

 

Firma Veeam® to nowoczesna ochrona danych (Modern Data Protection™) — oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania stworzone na potrzeby wirtualizacji (Built for Virtualization™) i środowiska chmurowego. Firma Veeam Software, partner Elite w programie VMware Technology Alliance oraz partner firmy Microsoft, tworzy innowacyjne produkty do ochrony środowisk VMware vSphere i Microsoft Hyper-V oraz zarządzania nimi.

 

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication™ umożliwia tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie i replikację danych w środowiskach VMware i Hyper-V. To czołowe rozwiązanie do backupu maszyn wirtualnych (#1 VM Backup™) pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć założone parametry RPO i RTO, zaoszczędzić czas, wyeliminować ryzyko oraz radykalnie obniżyć nakłady kapitałowe i koszty operacyjne. Pakiet Veeam Backup Management Suite™ to zintegrowany produkt łączący rozwiązania Veeam Backup & Replication i Veeam ONE™ który chroni inwestycje w infrastrukturę wirtualną, zwiększa wydajność administrowania i pomaga ograniczyć codzienne ryzyko związane z zarządzaniem. Pakiet Veeam Management Pack™ (MP) rozszerza korporacyjne funkcje monitorowania na środowisko VMware za pośrednictwem oprogramowania Microsoft System Center. Firma Veeam udostępnia również bezpłatne narzędzia dla społeczności związanej z wirtualizacją.

 

Veeam jest firmą prywatną założoną w 2006 r., która od 2009 r. przynosi zyski. Obecnie na całym świecie Veeam ma 34 500 ProPartnerów i 168 000 klientów. Światowa centrala firmy mieści się w Baar w Szwajcarii, a jej oddziały funkcjonują w różnych krajach świata. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.veeam.com/pl.

 

Seven sp. z o. o. posiada status Srebrnego Partnera Veeam (zobacz certyfikat). Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółów oferty.